1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Babik József: Magyarok hazája költők dalaiban. Közrebocsájtja: - -. Eger, 1894., Érseki Lyceum, 632 p. Átkötött félvászon-kötésben, az elülső szennylapon folttal, kissé kopott, foltos gerinccel.