4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Bulyovszky Lilla: Ujabb novellák. I-II. köt. (Egybekötve.) Bulyovszky Lilla novellái III-IV. köt. Pest, 1857, Szerzői kiadás,(Müller Emil-ny.), 6+229;4+179+3 p. Korabeli kopott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé dohos. Ritka!