1 400 HUF
Cox György: A mythologia kézikönyve. Angolból fordÃtotta és a finn mythológiával bÅ‘vÃtette Simonyi Zsigmond. Bp., 1886, Franklin. Aranyozott Gottermayer-féle egészvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, kissé kopottas állapotban.