1 200 HUF
Erdélyi Szépmíves Céh könyveinek 3 kötete: Szemlér Ferenc: Ember és táj; Dsida Jenő: Nagycsütörtök; Kiss Jenő: Kormos üvegen + Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek + Erdélyi csillagok - Arcok Erdély szellemi múltjából. Kolozsvár, é.n. Kiadói vászonkötésben, kopottas állapotban, benne tulajdonos nevével