17549. 374. Closed Online auction Books: Other rarities
800 HUF
0 HUF
Ivor Andor: Elsején kezdődik az élet. - - versei. Bp., 1942.,Szerzői,(Busztin-ny.) Kiadói félvászon-kötésben. Számozott, 1476. sz. példány. A szerző által dedikált.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor