1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
[Jámbor Pál (1821-1897]: Hiador költÅ‘i művei. Szabadka, 1863, Obláth Leo-ny.,(Prága, Haase Gottlieb-ny.), 296 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borÃtóval, foltos lapokkal.