900 HUF
Mereskovszkij munkái 6 kötete: Vele vagy ellene?; Első Sándor; Napoleon az ember; Napoleon élete; Nagy Péter I-II. köt. Ford.: Benedek Marcell, és Benedek Marcellné, Csima Jenő, Havas József. Bp.,é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.