1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Tóth Kálmán: Huszonöt év után. Tóth Kálmán összes válogatott költeményei. I.-II kötet. Pest, 1872, nyomtatott Kocsi Sándornál. Későbbi félvászon kötés, kissé kopott borítóval, első és utolsó néhány lap foltos.