Number of items: 275

Blaskó Mária: Colombus tojása. Bp.,én., Apostol. Kartonált papírkötés, kopott borítóval, javított címlappal.
17533.

1 000 HUF
2,59
2,86

Csalog Zsolt: M. Lajos 44 éves. + Sztáray Zoltán: A recski kényszermunkatábor. 1977, 1981, Független Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17534.

8 000 HUF
20,73
22,86

Balázs Béla: Doktor Szélpál Margit. Gyoma, 1918, Kner Izidor. Kiadói aranyozott bőrkötés, enyhén kopottas állapotban, ajándékozói bejegyzéssel
17535.

1 000 HUF
2,59
2,86

Orbók Attila: A színásznő. Karrier-regény. Teuchert Károly rajzaival. Bp.,é.n.,Világirodalom. Kiadói illusztrált papírkötés, a könyvtest elvált a borítótól és szétvált.
17536.

1 200 HUF
3,11
3,43

17537.

1 200 HUF
3,11
3,43

Kónya Lajos: Emlék és intelem. Bp., 1960, Magvető. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.
17538.

1 200 HUF
3,11
3,43

Ranschburg Jenő: Gyerekségek. Borsi Vera rajzaival. Bp.,(1992), Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
17539.

2 000 HUF
5,18
5,71

Berda József: Ostor és olajág. Bp., 1957, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
17540.

1 200 HUF
3,11
3,43

17541.

2 800 HUF
7,25
8,00

Ghéczy-Hugyecz János: Tapasztalataim Monte-Carlóban. A kaszinók gazságai. Bp.,1933, Hollóssy János-ny., 143+1 p. Harmadik javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, részben elvált borítóval.
17542.

1 200 HUF
3,11
3,43

17543.

1 200 HUF
3,11
3,43

Kibédi népballadák. Gyűjtötte, bevezetővel és jegyzetekkel ellátta: Ráduly János. Bukarest, 1975., Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
17544.

1 400 HUF
3,63
4,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF