Földessy Gyula: Újabb Ady-tanulmányok. Berlin, 1927, Ludwig Voggenreiter Verlag Magyar Osztály. Kiadói illusztrált papírkötés, javított gerinccel, a hátsó borítón kis hiánnyal.
Eredeti játékszín. VI. köt.: Ekebontó Borbála. Buda, 1837, 'Magyar Kir. Egyetem' betűivel, 129+1 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borító leszakadt, intézményi bélyegzővel, foltos.
Lin Yutang: A bölcs mosoly. Fordította: Benedek Marcell. Bp., 1939, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt illusztrált műanyag védőborítóban, jó állapotban.
Heltai Jenő breviárium. I-II. köt. Budapesti Negyed. X. évf. 4. sz. 2002 tél.-XI. évf. 1. sz. 2003. tavasz. Szerk., az előszót és a bibliográfiát összeáll.: Győrei Zsolt. Bp., Budapesti Negyed. Kiadói papírkötés.
Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1909,)Pesti Napló,(Hornyánszky-ny, 140 p.+ 1 t. Szövegközti és egész oldalas rajzokkal, fotókkal, hasonmásokkal, dokumentumokkal gazdagon illusztrálva. 10 egészoldalas táblával, előttük feliratos hártyapapírral. Kiadói egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerincen, kissé kopott borítóval.
Lándor Tivadar(szerk.): Vörösmarty-album. A költő válogatott költeményei. Csongor és Tünde. Húsz színes műmelléklettel és számos szövegképpel. Bp.,én.,Pesti Napló, (Franklin.) A Pesti Napló Előfizető számára készült kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben.
Arany János össze munkái I-V. (Négy kötetbe kötve, teljes sorozat.) I. Kisebb költeményei. II. Elbeszélő költeményei. III. Elbeszélő költeményei. IV. Műfordításai. V. Prózai dolgozatai. Rendezte és gondozta Dr. Voinovich Géza. Bp.,(1924),Franklin, 232 p.+2 t.+235+357+356+382 p. Kiadói festett, dúsan aranyozott piros egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, az I. kötet gerince és borítója kissé ...
Csokonai Vitéz Mihály Összes Művei I-II. Életrajzzal ellátta Dr. Horváth Cyrill. Bp., én., Magyar Könyvkiadó Intézet. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, a gerincen kis sérüléssel.