Bodnár László: A jövendőmondás lélektana és e "világ vége" az okkultizmus megvilágításában. Bp., 1935., Neuwald Illés, 148 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, kissé foltos lapokkal.
Tompa Mihály: Virágregék. Pest., 1863., Heckenast Gusztáv, VI+175+3 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, a címoldalt követően egy - szöveget nem érintő - laphiánnyal.
Karinthy Frigyes: Együgyű lexikon. Bp., 1997, Háttér Kiadó. Az 1912-es kiadás (Békéscsaba, Tevan [Tevan Könyvtár 2-5.].) reprintje, az 1918-as kiadás borítójának felhasználásával. Bp., 1997., Háttér. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Magyar írónők albuma. A magyar írónők műveiből összeállította és kiadta: Harmath Lujza. Bp., 1890., Légrády, XV+356 p. Átkötött kopott félvászon-kötésben.
Egyetemes Könyvtár 2 kötete (103-04., 125-127.) Ifj. Dumas S.: A kaméliás hölgy. Ford.: Dr. Baján Miksa.;Sardou Viktor: Fedora. Ford.: Zoltán Vilmos. Győr, én., Gross-Testvérek. Kiadói papírkötés, az egyik felvágatlan példány (Fedora), a másik kötet könyvteste elvált a borítótól, a könyvtest laza.
Heinrich Gusztáv: A német irodalom rövid története középiskolák számára. Bp., 1889, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 2+165+III p. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, tiszteletpéldány bélyegzéssel.