Number of items: 275

17473.

1 000 HUF
2,59
2,86

Bodnár László: Az isteni hatalomban való részesedés fokozatai és Izrael küldetése. Bp.,1936., (Neuwald Illés-ny.) Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos.
17474.

1 000 HUF
2,59
2,86

Röck Gyula: A természet gyógytényezői és a szentírás. Bp., [1933], Kókai Lajos, 159+32 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, hiányos gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal.
17475.

1 000 HUF
2,59
2,86

Boross Mihály: Asztrológia, csillagjóslás, horoszkóp. Jorio könyve a horoszkópkészítésről és az emberi sorsról, melyet az asztrológia, csillagjóslás tanításai alapján magyaráz: - -. Bp.,[1936],Magyar Könyvkiadó, 96 p. A borító rajza Kún Mihály. Kiadói illusztrált papírkötésben, szakadt, sérült borítóval, szétvált kötéssel, rossz állapotban.
17476.

1 000 HUF
2,59
2,86

17477.

Krupa András 2 db könyve. Na Cabianskej túrni (L'udové piesne) - A csabai tornyon (népdalok). Békéscsaba, 1979, k.n. Lipták Pál rajzaival Számozott 32./300 példány. A szerző. Krupa András (1934-2015) által Dr. Kertész Mártonnak dedikált és datált (Bcsaba, 79. III. 26)! Bevezető szlovák és magyar nyelven, népdalok szlovák ny. Kiadói papírkötés, enyhén kopott borítóval. + Hiedelmek-varázslatok-bosz...

5 500 HUF
14,25
15,71

Schmidt Sándor: A drágakövek I. kötet. Bp., 1890, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói kopott egészvászon-kötés, belül jó állapotban.
17478.

1 600 HUF
4,15
4,57

17479.

9 000 HUF
23,32
25,71

17480.

900 HUF
2,33
2,57

17481.

1 000 HUF
2,59
2,86

17482.

Költők lugasa. Az ujabbkori magyar költészet termékeinek képekkel díszített gyűjteménye. Az eredeti rajzok Greguss Imre, Aggházy Gyula, Gyulai László, Greguss János s többektől valók. Metszette Morelli Gusztáv. Budapest, é.n., Méhner Vilmos. Kiadói színes, illusztrált, aranyozott egészvászon kötésben, számos szövegközti képpel illusztrálva, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, kissé sérült g...

1 600 HUF
4,15
4,57

17483.

5 000 HUF
12,95
14,29

17484.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF