50 000 HUF
129,53 EUR, 142,86 USD
Arany Biblia. A SzentÃrás feltüntetve a legnagyobb művészek képeiben. A szöveget Károli Gáspár után átnézte és gondozta Szász Károly. Protestáns kiadás. I-II. kötet. 1. kötet: Az Ó szövetség. 2. kötet: Az Új szövetség. Budapest, (1884). Méhner Vilmos (Grund ny.) Festett, aranyozott kiadói vászonkötésben. Az újszövetég elsÅ‘ néhány lapja hiányzik, a lapok elváltak a kötéstáblától. Mindkét köteten kisebb sérülések.