1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Vegyes vallási könyvtétel, 4 db: Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái I. és VI. köt. Bp., én., Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítókkal, a VI. kötet kötéstábláin sérüléssel.; Rutherford J. F.: Teremtés. Brooklyn-Magdeburg...stb., 1931., Watch Tower. Kiadói kopott egészvászon-kötés.; White E. G.: Gondolatok Krisztus hegyibeszédéről. Bp., 1923., Vallásos Iratok Nemzetközi Kiadóhivatala. Papírkötésben.