Esselmont J. E.: Bahá'u'lláh és az új korszak. Ford.: Steiner György. Bevezetéssel ellátta: Vámbéry Rusztem és Martha Root. Bp., 1933., Gergely R., XXIII+1 t.+263 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincre ragasztott címfelirattal, pár lapon aláhúzással.
Murányi János: Bibliai szemlvényxek könyve. Kiadja: a Magyarországi Református Egyetemes Konvent megbízásából az Országos Református Tanáregyesület. Debrecen, 1908., Hegedűs Sándor, 1 t.+VIII+524 p.+3 t+4 p. Kiadói kopott,foltos egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel.
Az Úr Jézus Krisztus négy evangéliuma és az Apostolik cselekedetei. A Vulgata szerint. Káldi György S. J. fordítása nyomán. Bp., 1904 Szent István. Aranyozott egészbőr kötésben
[Jaimo Luciano] Balmes Jakab: Levelek egy kétkedőhöz. Dr. Lorinzer Ferenc spanyol eredetiből fordított német szövege után magyarította: Szentklárai Jenő. Szeged, 1865., Bába Imre, 1 t.+VII+382 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal, intézményi bélyegzővel.
Prohászka Ottokár: A diadalmas világnézet. Esztergom, 1906 Buzárovits Gusztáv, XII+291+1 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott gerincű kopott félvászon-kötés, márványozott lapélekkel.
Warga János: Bibliaismeret, nehány bibliai történettel és Palaesztina földrajzával. 2 térképp. (135 l.) Budapest, 1874. Franklin. Félvászon kötés, laza fűzéssel, firkált lapokkal és térképpel.
Vegyes vallási könyvtétel, 4 db: Farkas József: Az Úr Siona vagy a keresztyén egyház 19 száz éves történelme. Bp.,1896., Hornyányszky Viktor. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés.; Kálvin gondolatok. Összeáll.: Draskóczy István. Bp., én.,Református Traktátus Vállalat. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.; Rövid elmélkedések a mi Urunk Jézus Krisztus keserves kínszenvedéséről és halál...