Van feltámadás! Az Országos Magyar Protestáns Diákszövetség emlékkönyve. H.n., 1936, Országos Magyar Protestáns Diákszövetség. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
[Bourdaloue, Louis (1632-1704)]: Tisztelendő páter Bourdaloue Lajosnak prédikátziói. IX. könyv. Fordította: Szent-Gály Ágoston. Pest, 1815, Trattner János Tamás, 395 p. Átkötött modern kartonált papírkötés, benne restaurált lapszélekkel is, foltos lapokkal, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
P. Soós István: Szent leckék és evangéliumok. Az egyházi év vásár- és ünnepnapjaira. Bp.,1912, Stephaneum Nyomda Rt. Átkötött félvászon-kötésben, pár helyen aláhúzással, két helyre latin és magyar nyelvű kézzel írt szöveget kötöttek be.
Szimonidesz Lajos: Primitív és kultúrvallások. Iszlám és buddhizmus. Bp., é.n., Dante. Szövegközti képekkel, egészoldalas képtáblákkal, egy térképpel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Vegyes vallási könyvtétel, 4 db: Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái I. és VI. köt. Bp., én., Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítókkal, a VI. kötet kötéstábláin sérüléssel.; Rutherford J. F.: Teremtés. Brooklyn-Magdeburg...stb., 1931., Watch Tower. Kiadói kopott egészvászon-kötés.; White E. G.: Gondolatok Krisztus hegyibeszédéről. Bp., 1923., Vallásos Iratok Nemzetkö...
A protestáns szellem hivatása a magyar nemzet életében. S. a. r.: Vida Gyula. 2. köt. Bp., 1928, Bethlen Gábor Szövetség. Díszes, kicsit kopott vászonkötésben.