Dr. Fogarasi Katalin (szerk.): Síremlékek Győr-Moson-Sopron megyében. Bp., 2004, Nemzeti Kegyeleti Bizottság. Kissé sérült kiadói kartonált papírkötésben
Bibliai lexikon I. köt. A-H. Segédkönyv a Biblia tanulmányozásához. Szerk.: Czeglédy Sándor, Hamar István, D. Dr. Kállay Kálmán. 160 képpel. Bp., 1931, Sylvester, 4+464 p.+5 t. Egyetlen kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, csak I. kötet, nem teljes (464. oldallal véget ér, (Hélea.)
[Zsivics Mátyás]: Matthiae Zsivics: De dogmatis orthodoxae religionis. Liber V., VI, VII. (Egybekötve.) Pesthini (Pest), 1804, Typis Matthiae Trattner, 8+488+8+114+2+6+80 p. Latin nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal.
Cseri Kálmán: A kegyelem harmatja. Bp.,2014, Harmat. Kiadói kartonált papírkötés.+Raymond A. Moody: Élet az élet után. Gondolatok a halál utáni életről. Fordította: Dr. Kisnemes János. Bp.,1988,Ecclesia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Studia et Acta Ecclesiastica sorozat I-II. kötet. Szerk.: Dr. Bartha Tibor. I. kötet: A heidelbergi káté története Magyarországon. II. kötet: A második helvét hitvallás Magyarországon és Méliusz életműve. Bp., 1965-1967, Magyarországi Refomátus Egyház Zsinati Irodájának Sajtóosztálya. Kiadói egészvászon-kötés, a II. kötet borítója foltos, kopott, a lapok egy részén lapszéli foltokkal, kisebb lapsz...
Gosztonyi Jenő (szerk.): Keresztény zsebnaptár az 1920. szökőévre. Bp., 1920, Testvériség Könyvkiadó-vállalat. Kiadói papírkötésben, kissé kopottas állapotban.