15134.
374. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 400 HUF
[Agostini, Alberto Maria de (1883-1960)] Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1926.], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 209+3 p.+28 t. (Fekete-fehér fotók)+2 térkép és 1 térkép melléklettel. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.