15033.
374. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
Bódi Ferenc: A Csurgói Református Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium másfél-évszázados története. I. köt.: Történeti rész. Csurgói Könyvtár XIX. Bp., 1943., Csurgói Ref. Csokonai Vítéz Mihály R.Gimnázium,(Új-Somogy-ny., Kaposvár), 372 p. Kiadói papírkötés, szétvált kötéssel, a gerincen javítással.