15050.
374. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 600 HUF
Cholnoky Jenő: A Föld és élete. I-VI. köt. Bp., [1936-1937], Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kopottas állapotban, az I. és a II. kötet gerince sérült.