15135.
374. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
cca 1940-1950 IBUSZ FizetÅ‘vendéglátó szolgálató képes prospektusa. Bp., Athenaeum, 12 sztl. lev. Illusztrált (jelzett, Szecskó Tamás (1925-1987) grafikus) papÃrborÃtóval, a borÃtó sérült, szakadozott, hajtásnyommal.