L. V. Bertarelli: Mittelitalien. Florenz und Rom. Griebens Reiseführer 202. Berlin-Milano, 1927, Grieben-Albert Goldtschmidt-Touring Club Italiano, 601 p. Német nyelven. Kihajtható térképekkel. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, Laczkó Jenő mérnök ex libris-szével,(klisé, papír, jelzett, 10x7 cm.)
L. V. Bertarelli: Italien in einem Bande. Griebens Reiseführer 80. Berlin-Milano, 1928, Grieben-Albert Goldtschmidt-Touring Club Italiano, 698 p. Német nyelven. Kihajtható térképekkel. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
1943. Az utca rendje. Budapest és környéke villám-útmutatóval. XI. évfolyam. Szerk.: Király Elemér. Bp.,1943,(MTI Rt.-ny.), 716 p. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, kopott borítóval, kijáró elülső szennylappal, laza fűzéssel.
Duics Pál - Kerék Imre: Sopron. Bp.,1994., Interpress-Adwest. Magyar, angol és német nyelven, színes fotókkal Kiadói kartonált papírkötésben, kopásnyomokkal.
Dr. Fülöp Lajos: Gyöngyös irodalmi öröksége. Tanulmányok, írói arcképek és pályarajzok. Gyöngyös, 2001, Pallas. Kiadói kartonált papírkötés, foltos. A szerző által dedikált.
Dr. Flaxmayer József: Budapest közigazgatási szervezete és alkalmazottai 1686-tól 1872-ig. Statisztikai Közlemények. 79. köt. 4. sz. Bp.,(1936), Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 186 p. Kiadói papírkötés.