15646.
374. Closed Online auction
Books: Ujpest local history
3 000 HUF
A 100 éves Ujpest története. Ujpest-Rákospalotai Lexikon. Szerk.: Léderer Ottó. Újpest,[1936.], özv. Ritter Jenőné-ny., 44+XCVIII p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, de belül jó állapotban.