Books: Ujpest local history Number of items: 26
2184359
15646
374
Books: Ujpest local history
Other collectibles
A 100 éves Ujpest története. Ujpest-Rákospalotai Lexikon. Szerk.: Léderer Ottó. Újpest,[1936.], özv. Ritter Jenőné-ny., 44+XCVIII p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, de belül jó állapotban.
3 000 HUF
2184270
15647
374
Books: Ujpest local history
Other collectibles
Lőrincz Róbert: Újpest a térképek tükrében. Bp., 2011., Újpest Helytörténeti Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Megjelent 500 példányban. Újpest térképeken 1782-től 2011-ig.
3 000 HUF
2184308
15648
374
Books: Ujpest local history
Other collectibles
3 000 HUF
2184305
15649
374
Books: Ujpest local history
Other collectibles
Hajrá lilák! Újpest futballtörténete. 1885-2002. Vác.,2002,Veronic Kft. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
3 000 HUF
2184275
15650
374
Books: Ujpest local history
Other collectibles
Újpest. 1907-2007. A százéves város. Szerk.: Estók János. Megjelent Újpest várossá alakulásának centenáriumán. Bp., 2007., Kossuth. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. A kötet egyik szerzője, Dr. Derce Tamás (1949- ) volt újpesti polgármester (1990-2010) által dedikált.
2 800 HUF
2184354
15651
374
Books: Ujpest local history
Other collectibles
Dr. Ugró Gyula: Újpest. 1831-1930. Magyar Városok Monográfiája. Bp.,1932, Magyar Városok Monográfiája, 532 p.+9 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott dombornyomott egészvászon-kötés, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal.
2 400 HUF
2184289
15652
374
Books: Ujpest local history
Other collectibles
2 000 HUF
2184286
15653
374
Books: Ujpest local history
Other collectibles
Fericsán Kálmán: Emberfaragó idők. Bevezetés Újpest neveléstörténetébe. 1832-1952. Bp.,2010., Agroinform. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
2184273
15654
374
Books: Ujpest local history
Other collectibles
Újpest régen és ma. In the past and today. Szerk. és a külön nem jelzett szövegeket írta: Lovas Dániel. [Bp.],2019., Újpest Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2184261
15655
374
Books: Ujpest local history
Other collectibles
Maklári Jenőné: Újpest hőskora képekben. (1830-1950.) [Bp.]2009., Flaccus. Nagyon gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1 600 HUF
2184344
15656
374
Books: Ujpest local history
Other collectibles
Újpesti judaikai témájú könyvek, 2 db: Kadlecovits Géza: Zsidósors. 1944. Újpest. Bp., 2014., Újpest Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. Benne az újpesti igazak, és mártírok névsorával.; Szilágyi-Windt László: Az újpesti zsidóság története. (Másolat.) Kartonált papírkötésben.
3 000 HUF
2184301
15657
374
Books: Ujpest local history
Other collectibles
Vegyes, Újpesttel kapcsolatos tétel, 3 db: Újpesti életrajzi lexikon. Összeáll.: Kadlecovits Géza.; Kadlecovits Géza: Újpesti utcanévlexikon. Írta és összeáll.: - -. ; Kadlecovits Géza: Szobrok és emléktáblák Újpesten. Írta és összeáll.: - -. Bp., 1998-2004., Újpesti Városvédő Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035