1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 / Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with ribbon + 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" Br decoration...
1922. "Magyar Ezüst Érdemérem" ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, fémjel nélkül (39mm) T:2 Hungary 1922. "Hungarian Silver Medal of Merit / SI DEUS PRONOBIS QUIS CONTRA NOS MCMXXII" silver-plated Br decoration on ribbon, without hallmark (39mm) C:XF NMK 390.
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN T:2 oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF,VF corrosion NMK 428.
1992. "Határőrségi Szolgálati Jel 20 év után" hátlapon jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, dísztokban T:1- kis karc, patina Hungary 1992. "Border Guard Badge for 20 Years of Service" hallmarked Ag decoration on ribbon, with miniature on miniature ribbon, in original case C:AU slightly scratched, patina NMK 763
1996. "A Tiszti Szolgálati Jel I., II., III. fokozata", 3db klf tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon + 1996. "Tiszthelyettesi Szolgálati Jel I., II., III. fokozata", 3db klf ezüstözött tombak kitüntetés, aranyozott és zománcozott államcímerrel, mellszalagon + 1992. "Honvédelemért Kitüntető Cím I., II., III. fokozata" 3db klf zománcozott kitüntetés, aranyozott/ezüst...