10000. 374. Closed Online auction Paintings and graphics
18 000 HUF
0 HUF
Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Tarjáni Simkovics Jenő portréja. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, restaurált, üvegezett keretben, 24,5x17,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert