10327. 374. Closed Online auction Paintings and graphics
1 000 HUF
18
0 HUF
André de S.... jelzéssel: Párizs, Notre Dame. Rézkarc, papír, datált a dúcon (915), üvegezett fa keretben, 24×29 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert