10149. 374. Closed Online auction Paintings and graphics
3 200 HUF
0 HUF
C. E. Holloway (?) jelzéssel: London, Waterloo bridge. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, körbevágva, kasírozva, üvegezett fa keretben, 18,5×26 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert