10082. 374. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
10
0 HUF
Datsinka jelzéssel, 2 db mű: Virágzó táj és Házak. Olaj, karton, díszes, kissé sérült keretben, 21,5×26,5 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit