10102. 374. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF
9
0 HUF
Fényes A. jelzéssel: Falurészlet. Olaj, fa, aranyozott fa keretben, 13,5x21,5 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit