10104. 374. Closed Online auction Paintings and graphics
19 000 HUF
0 HUF
Fodor József (1935-2007): Kacsaúsztató. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, hátoldalán a művész autográf feliratával, 35x50 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit