10125. 374. Closed Online auction Paintings and graphics
1 000 HUF
0 HUF
Göndör Bertalan (1908-1945): Dán nyelvű illusztráció. Tus, akvarell, hártyapapír, sérült, bal felső sarka hiányos, jelzett, 37×27 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert