10129. 374. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
9
0 HUF
Gulácsy jelzéssel: Portré. Tus, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 28,5x20 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert