10131. 374. Closed Online auction Paintings and graphics
11 000 HUF
0 HUF
Gulyás Dénes (1927-2003): Reggel (Gutenberg tér). Akvarell, papír, jelzett és datált (Gulyás 1978), lap hátoldalán autográf felirattal és szélein ragasztás nyomaival, 42x51 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit