10146. 374. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
33
0 HUF
Herendi Gyula (Gávai Gáll 1926-), 2 db mű: Virágcsendélet. Olaj, fa, jelzett, sérült fa keretben, 25×20 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit