10166. 374. Closed Online auction Paintings and graphics
28 000 HUF
44
0 HUF
Jámbor Lajos (1884-1954): Semmelweis Ignác portréja. Olaj, vászon, jelzett (halványan balra lent), hátoldalán Benczur u. kórház fém plakettjével. Díszes, sérült fa keretben, 71x51 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit