10496. 374. Closed Online auction Paintings and graphics
2 600 HUF
0 HUF
Jelzés nélkül: Vasúti alagút. Akvarell, karton, üvegezett, kissé sérült fa keretben, 25×20,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert