10175. 374. Closed Online auction Paintings and graphics
20 000 HUF
0 HUF
Kakusz Dalma (1914-1991): Korányi Frigyes portréja. Olaj, vászon, jelzett, sérült. Sérült, üvegezett fa keretben, 74×49 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit