10193. 374. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Kesztyűs Ferenc (1932-): Lélektükröződés, 1997. Tűzzománc, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével és autográf soraival. Fa keretben, 18,5×8,5 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit