1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Maranova Jarmila (1927-2009): At the Doctor (Woyzeck sororzatból). Litográfia, papír, lap széle sérült, mű ép, hátoldalán feliratozott, 39,5x26 cm