10262. 374. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Morvay jelzéssel: A jubiláns. Olaj, farost, ajándékozási sorokkal, keretben, 34x28,5 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit