10263. 374. Closed Online auction Paintings and graphics
7 000 HUF
0 HUF
Mottl Hortenzia (1920-2002): Cseppek. Vegyes technika, papír, jelzett, díszes, üvegezett fa keretben, 32x22 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit