7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Ka...): Vízparti épület (hátoldalán olvashatatlan címmel: .... Borgyár házak frontja?). Olaj, karton, üvegezett, régebbi fakeretben, 24×34 cm