10295. 374. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Osváth Miklós (1935-2004): Folyóparti séta (Dunánál?). Akvarell, papír, jelzett és datált (Osváth Miklós 89), üvegezett keretben, 41,5×62 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit