10318. 374. Closed Online auction Paintings and graphics
1 600 HUF
0 HUF
Remsey Iván(1921-2006): Ház a hegyen. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 17,5×24 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit