10319. 374. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
0 HUF
Remsey Jenő (1885-1980): Erdőszéle. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29,5x39 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit