10366. 374. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Szendrei Judit (?-): Pávatoll. Tűzzománc, jelzett, reprodukálva a művésznő honlapján, hátoldalán címmel feliratozott és a művésznő címkéjével. Fa keretben, 15×7,5 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit