10376. 374. Closed Online auction Paintings and graphics
11 000 HUF
0 HUF
Szunyoghy András (1946- ): Széchenyi István portréja. Ceruza, papír, jelzett és datált (Szunyoghy András 1991), üvegezett fa keretben, 49×39 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert