4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Vasvári József (1904-1993): Bujdosó kuruc. Színes rézkarc, papír, jelzett és datált (Vasvári 71), ajándékozási sorokkal 1990-ből, 38x28 cm