10429. 374. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF
30
0 HUF
Wéber Gyula (?-?): Balatoni vitorlások. Ola, vászon, jelzett, ajándékozási sorokkal, fa keretben, 31×41 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit